Plac zabaw

Na początku listopada 2011 r. przy naszej szkole powstał plac zabaw dla dzieci. Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Kalinowo w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Jest to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu dla najmłodszych. Plac wyposażono w urządzenia do zabawy. Znalazł się tam: wielofunkcyjny zestaw zabawowy oraz sprawnościowy, huśtawka wagowa, huśtawka podwójna oraz pojedyncza, piaskownica sześciokątna oraz deska surfingowa.

Z placu korzystają przedszkolaki uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Borzymach, jak również dzieci ze wsi Borzymy i okolicznych miejscowości.

Plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Borzymach