15 listopada 2019 08:57 | Aktualności

Konkurs na " Najpiękniejszy Różaniec"

Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Dlatego we wrześniu ogłoszony został w naszej szkole konkurs na wykonanie  „Najpiękniejszego Różańca”. Adresatami konkursu byli uczniowie kl. I – VIII. Uczestnicy do wykonania różańca mogli wykorzystać najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, jarzębiny, drewnianych koralików, nakrętek itp. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka. Komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureata. W wyniku obrad komisji wybrano zwycięzcę – został nim Krzysztof Bukowski ( kl. VI). Miejsce drugie ( praca grupowa) Paweł Korzun, Kryspin Jagłowski i Jakub Bernatowicz, miejsce trzecie Karol Bujnowski ( kl. IV). Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród miało miejsce podczas Balu Wszystkich Świętych. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały słodkie upominki i gadżety ufundowane przez p. Adama Banachowskiego. Wystawa prac konkursowych wyeksponowana była na korytarzu naszej szkoły przez cały miesiąc październik. Zapraszamy do obejrzenia galerii konkursowej.

Adam Banachowski