15 listopada 2019 09:23 | Aktualności

" Bal Wszystkich Świętych"

W czwartek 31 października 2019r. odbył się w naszej szkole Bal Wszystkich Świętych. Wzięło w nim udział 40 dzieci z klas 0 –VIII przebranych za świętych, aniołki bądź z przygotowanymi atrybutami świętych. Roztrzygnięto konkurs plastyczny – praca współczesnych misjonarzy. Pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Korzun ( kl. VIII), drugie miejsce Grzegorz Bukowski ( kl. VI), trzecie miejsce Zuzanna Karwowska ( kl. VIII). Podczas balu bawiliśmy się świetnie, śpiewaliśmy znane piosenki religijne z pokazywaniem np. „ Taki duży taki mały”, „ Bóg kocha mnie” itp. Dzieci opuściły bal z wieloma nagrodami i prezentami. Bal był udany, dzieci już pytają o podobne imprezy.

Adam Banachowski