26 listopada 2019 08:06 | Aktualności

WYCIECZKA DO SALI ZABAW TĘCZA

21 listopada dzieci z przedszkola wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Tęcza w Ełku. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była integracja z rówieśniczą grupą przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Sypitkach, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości aktywnego spędzenia czasu. Na Dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji takich jak: dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, trampolina, zjeżdżalnie, basen z kulkami oraz pokaz baniek mydlanych i malowanie twarzy. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną Przedszkolaków, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.

Elżbieta Pawłowska