28 listopada 2019 10:22 | Aktualności

„ Bądźcie pracowici, mądrzy i odważni”

To hasło uroczystości ślubowania uczniów klasy pierwszej. To tak ważne dla dzieci i rodziców święto odbyło się 26.11.2019r. Uczniowie z klasy pierwszej przy współpracy z uczniami klasy drugiej zaprezentowali społeczności szkolnej oraz przybyłym rodzicom krótką część artystyczną. Następnie pan dyrektor pasował każde dziecko na ucznia a wychowawczyni wręczała dyplomy, odznakę i upominki od rodziców. Potem pierwszaki, rodzice, wychowawczyni i pan dyrektor udali się do sali z przygotowanym poczęstunkiem. Pan dyrektor wręczył dzieciom prezenty ufundowane przez  „ Gaz- System”. Uroczystość związana ze ślubowaniem odbyła się w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze.

Danuta Gawronik