06 grudnia 2019 08:51 | Aktualności

Spotkanie z pielęgniarką

04.12.2019 odbyło się miłe spotkanie przedszkolaków z Panią pielęgniarką- Małgorzatą Karwowską. Podczas spotkania pani Małgorzata ciekawie opowiadała o zdrowym trybie życia, przestrzeganiu higieny osobistej i błędach w odżywianiu. Wspólnie z dziećmi pani pielęgniarka     grupowała karty z produktami spożywczymi, na zdrowe i niezdrowe. Dzieci liczyły papierowe krople wody, rozmawiały o oszczędzaniu wody.  W ramach realizacji projektu Mały MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY pani Małgorzata przeczytała dzieciom razem z misiem Gabrysiem wiersz J. Brzechwy "Pan pomidor", następnie wpisała się do naszego albumu. Przedszkolaki w ramach wdzięczności zaśpiewały pani pielęgniarce piosenkę : " Gruby misio".