12 grudnia 2019 09:06 | Aktualności

Wyczekiwany gość...

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Pomimo mylnej aury w piątek 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci usłyszały dźwięk dzwonka pod oknami. To był on Święty Mikołaj. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały postać Mikołaja. Jednak nasz Gość przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki,    a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, wierszykami i wspólną zabawą w kółeczku. Niektórzy musieli jednak wykupić swoje paczki ćwiczeniami 😊. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie  w naszej pamięci.

Elżbieta Pawłowska