24 stycznia 2020 09:55 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

17 stycznia 2020r  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach, każdy gość dostał koronę: babcia była królową a dziadek- królem. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wnuczęta śpiewały piosenkę: "Ja uwielbiam ją, babcia tu jest i patrzy na mnie" oraz angażowaly swoich dziadków i babcie we wspólne śpiewanie z pokazywaniem. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim dziadkom i babciom własnoręcznie wykonane prezenty ( laurki oraz kwiaty w wazonach). Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach z herbatką i słodkim poczęstunkiem. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Serdecznie dziękujemy.

E. Pawłowska